Bahçe Kapısı Motorları

Bahçe Kapısı Motorları

Motorlu kayar kapılar (yanakayar bahçe kapıları) tekerlekleri yere montajlanan bir mil üzerinde hareket eden ve hareketi bir motor vasıtasıyla olan kapılardır. Yanakayar kapılar geniş açılma genişliklerine sahip olabilirler. Bir yaya geçidi ve bu kapılarla birleştirilebilir. Yanakayar kapılar isteğe göre değişik ebat ve modellerde üretilebilir.

Kare ve dikdörtgen demir profiller ile bunların arasına planlanan levha, ahşap ve profiller yüksek kaliteli kaynaklar ile toplanır.

500 kg’dan ………kg’a kadar olan kapılar için çeşitli motor modeli seçimi yapılabilir. Elektrik kesintisinde manuel çalışma, yoğun çalışmaya uygunluk, sessiz çalışma, dahili flaşör, emniyet fotoseli kullanılabilir.

Aşırı yükle (güçle çalıştırma) özelliği motorun buz, toz vb. sebeplerden dolayı aşırı zorlamalarda sistemi termik şalterle korur. Bu gerekli durumlarda kapı hareketinin durmasına neden olur.

Elektronik kontrol ünitesi çalışma zamanı “kısmi açılma” bazı modellerde hız kontrolü, otomatik kapanma zamanı gibi parametreler ayarlanmasına izin verir.

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Pandora Yapı Engineering was established in January 2005 in order to serve Antalya and surrounding provinces in the sales of Building Products and Automatic Door Systems.

  Our company has closed a big gap in the region by doing production, sales, installation, and after-sales service.

  With the experience, it gained in Antalya and its neighboring provinces, it opened its first branch in August 2008 with the aim of spreading the same service concept in Bursa and neighboring cities which are some of the most important industrial cities of our country.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Sepet