Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Otomatik kollu bariyerler, endüstriyel tesisler, ofisler, kurumsal firmalar, konut alanları, park yerleri ve ücretli otoparkların giriş ve çıkışlarında güvenliği kontrol altında tutmak için kullanılır.

Ayrıca yaya ve araç giriş çıkışını kontrol etmek için kullanılır. PANDORA firması tarafından satışı yapılan bariyer sistemleri yüksek performanslı ve her türlü şart altında çalışmaya uygundur.

Mevcut genişlik ve aksesuarlar için modeller mevcuttur bu sebeple her türlü ihtiyaca çözüm üretilebilmektedir. Bazı modellerde isteğe bağlı güç kaynağı “batarya” kullanılarak elektrik kesintilerinde kullanma imkânı mevcuttur.

 • Otoparklar, konutlar, ücretli otoparklar ve endüstriyel tesisler için geniş ürün yelpazesi,
 • Kol uzunluğu 12 mt’ye kadar uzayabilir. Karşılıklı 2 bariyer kullanılarak 24 mt’ye kadar açıklıklar bariyer ile kontrol edilebilir.
 • Son derece sessiz kompakt boyutta yapı
 • Aşırı sert hava koşullarında kullanma, çizilmeye karşı dayanıklı elektrostatik toz boya kaplama
 • Geniş aksesuar yelpazesi ile her türlü ihtiyaca uygun kullanma seçenekleri
 • Son derece güvenli ve uzun süre bakım gerektirmez. Dünyanın dört bir yanında güvenle yıllardır kullanılan sistemlerdir.
 • Elektrik kesildiğinde manuel kullanma, bazı modellerde ise güç kaynağı ile kullanabilme imkânı.
Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart