Endüstriyel Sarmal Kapılar

Endüstriyel Sarmal Kapılar

Kapı kategorilerinde yaygın olarak kullanılan ve motorlu sarmal kepenk çelik levhaların önce belirli ölçülerde dilimlenip ardından rollform makinasından şekillendirilmesi ve bu sayede sağlam bir yapı elde etmesi ile imal edilir. Bu özellik bir kalkan gibi hırsızlık, hasar ve fırtınalara karşı koruma sağlar.

Motorlu sarmal kepenklerin kullanımı kolaydır ve müşteri memnuniyeti garanti edilebilir. Motorlu sarmal kepenkler fabrikamızda üretilmektedir ve ayda ortalama ebatta 500 kepenk üretme kapasitesine sahiptir.

Pandora’nın motorlu kepenkleri herkesin bildiği ve montajlayabildiği tiptedir. Sarmal kepenklerimiz, binalarda açıklığın üstüne çok daha az boşluk bırakmamızı sağlar. Mukavemet estetikle birlikte zerafeti birleştirir ve hem iç hem de dış uygulamalar için tasarlanmıştır. Otomatik motorlu kepenkler, birbirine kenetlenmiş galvanizli çelik ve bunların arasına konulan delikli ve-veya mikrodelikli lamellerden oluşturulur.

Motorlu kepenkler sorunsuz ve uzun ömürlü bir kullanım için tasarlanmıştır.

Tüm kepenklerimiz uygun motor kullanılması durumunda, elektrik kesintisi durumunda manuel kullanıma uygundur ve düşük desibel düzeyi ile birlikte güvenlidir.

15.000 mm genişliğe ve 10.000 yüksekliğe kadar motorlu sarmal kepenk üretiyoruz.

Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart