Hızlı PVC Kapılar

Hızlı PVC Kapılar

Yüksek hızlı kapılar binaların iç ve dış alanları arasında hızlı erişim için kullanılan otomatik kapılardır.

Başlıca yüksek hızlı kapılar; yüksek trafiğe sahip olanlarda sıklıkla kullanılan 0.5m/s ile 1 m/s hızla en son teknoloji ürünü ve en yetenekli mühendislik bilgisi kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Yüksek açılma hızı malzeme hareketinde harcanan zamanı azaltır, böylece lojistik süreci hızlandırır. Hızlı kapılar, uluslararası standartları göz önünde bulundurarak imal edilir ve kurulur.

Birçok imalat sanayi günümüzde üretim tesislerinde kir ve toz miktarını sınırladığımız kontrollü bir ortama ihtiyaç duymaktadır. Tıbbi alet üreticisi, elektronik ve bilgisayar üreticileri, gıda ve ilaç endüstrisi gibi tesislerde ki tozsuz ortam sağlanması için kullanılması bu özelliklerden birisidir. Bu yüzden hızlı endüstriyel kapılar özellikle sanayinin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Sıcaklık kontrolü, hijyen, dondurulmuş gıdaların depolanması ve taşınması için özel şartlar içeren alanlar ile soğuk hava depoları yükleme alanları ve konveyör sistemlerinde anticrash sistemli (kendi kendini tamir eden) kapılar kullanılabilir.

Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart