Katlanır Hızlı PVC Kapılar

Katlanır Hızlı PVC Kapılar


Hızlı PVC kapılar, sektörün ihtiyaçlarına en uygun kapı çözümüdür. Genellikle dış mekan uygulamalarında kullanılır, ayrıca pozitif negatif hava basıncı iç mekanlarda kolayca kullanılabilir.

Hızlı PVC kapıların kullanımı basit görünmekle birlikte, meslektaşlarına göre çalışma mantığı ve verimlilik açısından farklılıklar vardır. Kapının bakım ve yedek parçaları, üretim kolaylığı ve kullanılan malzemelerin verimliliği, ekonomi açısından birçok avantaj sağlamaktadır.
Sistem tam bir cıvata somunu ile donatılmıştır, üst grup mekanizmasının çoklu yatak mantığına sahip üretimi verimlilik, kolay kurulum ve dengeli çalışma sağlar.
Kılavuzların içindeki brandadan yapılmış özel yalıtım sistemi, sistemin sessiz çalışmasına hava, toz ve ışık dolaşımını azaltır ve kanvas ile ana gövde aşınmasını önler.

Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart