Katlanır Hızlı PVC Kapılar

Hızlı PVC Kapılar

Hızlı PVC kapılar sektörün yükünü taşıyan en yaygın branda kapı çözümüdür. Genellikle dış mekan uygulamalarında kullanıldığı gibi pozitif negatif hava basıncı olan iç mekan bölmelerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Hızlı PVC Kapılar kullanım olarak basit görünmesine rağmen muadillerine göre çalışma mantığı ve verimliliği arttıran farklılıklar vardır.Kapının bakım ve yedek parçaları, üretim kolaylığı ,kullanılan materyallerin verimliliği ekonomi açısından bir çok avantaj sağlamaktadır.
Sistemin komple cıvata somunlu oluşu, üst grup mekanizmasının multiple yataklama mantığı ile üretilmesi verimliliği, kolay montajı ve  dengeli çalışmayı sağlamaktadır.
Kılavuzlar içerisinde brandadan imal edilen özel yalıtım sistemi hava, toz ve ışık  sirkülasyonunu minimuma indirerek sistemin sessiz çalışmasını sağlamakta olup branda ve ana gövde aşınmasını engellemektedir.

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Sepet