Seksiyonel Kapılar

Seksiyonel Kapılar

Endüstriyel Seksiyonel tavana kayar kapılar, tüm endüstriyel ve lojistik ihtiyaçlar için idealdir ve en yüksek kullanım kolaylığı ve esnekliğini sağlamak için üretilmiştir.

Binanın yapısına ve gerekliliğine bağlı standart yataklama, dikey yataklama ve yüksek yataklama seçim yapılabilir. Bu kapılar, değişik ray sistemleri panel seçenekleri ve güvenlik özelliklerinden oluşur.

Sunulan tasarım ve farklı çözümler, kapıların estetik açıdan hoş ve kusursuz bir şekilde, modern ve geleneksel binalardan ticarethanelere kadar herhangi bir mimari ortamda kullanılmasını sağlar. Bu kapılar, azami kolaylık ve elastikiyeti sağlamak üzere yapılmış olup, eski kapıların hızlı, sorunsuz ve doğru biçimde değiştirilmesini sağlar.

Montaj kalitesinden ödün vermeden akıllı ürün optimizasyonu sayesinde endüstriyel kapı tesisatımız hızlı ve kolaydır.

Endüstriyel seksiyonel tavana kayar kapılar boyalı, galvanizli çelik, sandviç panel 40-45 mm kalınlığındadır.

Dayanıklı özel kauçuktan üretilmiş contalar, kapı açıklığının çevresini sızdırmaz hale getirir. Su, hava ve toz sızıntısını önleyen mükemmel contalar kullanılır.

Duvar ve tavana paralel hareket ettiği için iç ve dış mekandan alan daraltmaz.
Enerji tasarrufu ve kolaylık sağlar.
İç konfor ve iyi bir görünüm sağlar.
Açılış ve kapanma hızı 25cm/sn ‘dir.

Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart