Alüminyum Konut Panjurları

Alüminyum Konut Panjurları

Sıcak yaz günlerinde, serin odalar ve salonlar !…

Özellikle güneşin alabildiğine etkili olduğu yaz günlerinde odalar salondan sıcaktan durulmaz olur. Alusel alüminyum panjur uygulanmış konutlarda, panjurlarınızı kapalı veya yarı açık konuma getirerek dilediğiniz ısı yalıtımını sağlamak, yakıcı güneşten etkilenmemek elinizdedir. Alusel alüminyum panjurla serin ve rahat ortamlar oluşturmak çok kolaydır.

Yeni inşa edilen evlere olduğu kadar, önceden yapılmış binalara da çok kolaylıkla panjur takılabilir. Pencerenin ön tarafına, camın açıldığı yerin iç tarafına veya doğrudan dıştan cepheye de panjur takmak mümkündür. Renkleri kolayca solmayan, paslanma derdi olmayan, kiri tozu barındırmayan panjurlarınızı on yıllarca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ev sahibi olarak, panjur sisteminin kurulumunun birçok kir ve çöp oluşturacağı yönünde endişenmenize gerek yok. Kurulum için gereken zaman ve çaba tahmin edilenden daha hızlı ve kolaydır.

NEDEN ALÜMİNYUM PANJUR?

Her ürünün kendi avantajları vardır ve güzeldir.Alüminyum panjurlar;ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma için olduğu kadar,hava koşullarından koruması,ısısal izolasyon sağlanması yönünden de gerçek bir yapısal çözümdür.

 • Alüminyum panjurlar ile ısısal izolasyon kış mevsiminde % 25’e kadar arttırılabilir.
 • Solar radyasyon alüminyum panjurlar sayesinde tamamen ortadan kaldırılır.
 • Alüminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar azaltır.

Panjurun özellikleri,yapısı ve kurulumun nasıl kullanıldığına bağlı olarak geniş bir etkisi vardır.en etkili çözüm alüminyum panjurlardır.Çünkü alüminyum panjur günlük etkilere maruz kalan yapı malzemeleri için hafif fakat aynı zamanda da güçlü ürünler-malzemeler olarak en iyi metaldir.

 1. 1
  Profil Hakkında Bilgiler - 1

 2. 2
  Profil Hakkında Bilgiler - 2

 3. 3
  Profil Hakkında Bilgiler - 13

 1. 1
  Teknik Uygulamalar - 1

 2. 2
  Teknik Uygulamalar - 2

 3. 3
  Teknik Uygulamalar - 3

 4. 4
  Teknik Uygulamalar - 4

 5. 5
  Teknik Uygulamalar - 5

 6. 6
  Teknik Uygulamalar - 6

 7. 7
  Teknik Uygulamalar - 7

 8. 8
  Teknik Uygulamalar - 8

 9. 9
  Teknik Uygulamalar - 9

 10. 10
  Teknik Uygulamalar - 10

 11. 11
  Teknik Uygulamalar - 11

 12. 12
  Teknik Uygulamalar - 12

 13. 13
  Teknik Uygulamalar - 13

 14. 14
  Teknik Uygulamalar - 14

Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart