Galvanizli Sac Lameller

Mikro Delikli Galvanizli Sac KepenklerGalvanizli sac kepenkler; mülkünüzü güvence altına almak, şık ve estetik bir görünüme kavuşturmak için özel olarak tasarlanmıştır.Anahtar, manuel veya uzaktan kumanda ile gerektiği şekilde yükseltilebilir ve indirilebilir. Her ürün, özel boyut ve özelliklerine göre özel olarak üretilebilir ve geniş bir renk yelpazesinde sunulur.Galvanizli Sac kepenkler, hava akımı ve mekanlarda görünürlüğün sağlanmasına yardımcı olur. Bu sayede mağazalar, fabrikalar gibi ticari uygulamalı diğer binalar için ideal hale getirir.

 1. 1
  Ürün Açıklaması

  Mikro delikli galvanizli sac kepenkler, perakendeciler için mükemmel bir çözüm olarak hizmet vermektedir. Yüksek cadde ve alışveriş merkezlerinde kullanılan mikro delikli galvanizli sac kepenkler, alan aydınlatıldığında müşterilerin içeride görünmesine izin verirken kapalı alanların güvenliğini sağlar. Güvenlik personeli mağazanın güvenli olduğunu bir bakışta görebilir.Mikro delikli galvanizli sac kepenkler; estetik açıdan hoşa giden çeşitli kaplamalar ve renklerde mevcuttur. Mikro delikli galvanizli sac kepenkler, sinemalarda, üniversitelerde, hastanelerde, kütüphanelerde, okullarda, okullarda, spor salonlarında ve sağlık merkezlerinde kullanılmaktadır.Mikro delikli galvanizli sac kepenkler; hafiftir ve ihtiyaçlarınıza göre buton, manuel veya uzaktan kumandalı olarak kullanılabilmektedir. Mikro delikli galvanizli sac kepenkler, yüksek görüş güvenliği sağlarken yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Bu sağlam güvenlik çözümleri ekonomiktir ve minimum bakım gerektirir, güvenilirlik ve uzun bir çalışma ömrü sağlar.

 2. 2
  İdeal Kullanımlar

  Ticari alanlar,Otoparklar,Görme veya hava akışının gerekli olduğu alanlar.

 3. 3
  Temel Özellikler

  Güvenlik ve tasarım Durumuna göre lamel, motor konumlandırması ve kapaklar belirlenmektedir.Herhangi bir RAL rengi tüm kepenk sistemine uygulanabilir.İsteğe bağlı olarak standart olarak T-80 veya T-120 lamelden üretilebilmektedir.İhtiyaç halinde emniyet fotoseli, uzaktan kumanda, enerji kaybında zincir ile kontrol sağlanabilmektedir.Güvenli ve şık bir tasarıma sahiptir.

 4. 4
  Teknik Özellikler

  T80 Lamel0.80 mm Et Kalınlığı,Darbelere ve Paslanmaya karşı etkin mukavemet,Ağırlık 10,11 kg/m2Dış cepheye uygun alternatif renk seçenekleri,Estetik bombeli görünüm.T120 Lamel0.90 mm Et Kalınlığı,Darbelere ve Paslanmaya karşı etkin mukavemet,Ağırlık 10,34 kg/m2Dış cepheye uygun alternatif renk seçenekleri,Estetik bombeli görünüm,

 5. 5
  Seçenekler ve Varyasyon

  ElektrikAnahtarUzaktan KumandaEmniyet FotoseliRedüktör Motor KoluManuelYay ve Kilitleme işlemiEl zinciriBoyaTüm profiller istenilen RAL renklerine boyanabilmektedir.Sertifikalar…..

 6. 6
  Video
 7. 7
  Broşür

   Kataloğumuza buradan indirebilirsiniz.

HASSAS ÖLÇÜM MÜ?

En doğru teklifi almak için ölçüm rehberimizi kullanın.

Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart