Pencereli Galvanizli Sac Lameller

Pencereli Galvanizli Sac KepenklerGalvanizli sac kepenkler; mülkünüzü güvence altına almak, şık ve estetik bir görünüme kavuşturmak için özel olarak tasarlanmıştır.Anahtar, manuel veya uzaktan kumanda ile gerektiği şekilde yükseltilebilir ve indirilebilir. Her ürün, özel boyut ve özelliklerine göre özel olarak üretilebilir ve geniş bir renk yelpazesinde sunulur.Galvanizli Sac kepenkler, hava akımı ve mekanlarda görünürlüğün sağlanmasına yardımcı olur. Bu sayede mağazalar, fabrikalar gibi ticari uygulamalı diğer binalar için ideal hale getirir.

 1. 1
  Ürün Açıklaması

  Pencereli kepenkler, binalarınızı koruyabilmeniz ve yüksek görünürlük seviyesi sağlar. Dolayısıyla, pencereli kepenkler, genellikle, işyeri sahibinin binayı güvenli bir şekilde kapatıp ürünleri her zaman vitrin de sergileyebileceği şekilde tasarlanmıştır.Pencereli kepenkler de diğer ürünler gibi istenilen renklere boyanabilmektedir. Pencereli kepenkler ihtiyaçlarınıza göre buton, manuel veya uzaktan kumandalı olarak kullanılabilmektedir.

 2. 2
  İdeal Kullanımlar

  Ticari alanlar,Otoparklar,Görme veya hava akışının gerekli olduğu alanlar.

 3. 3
  Temel Özellikler

  Güvenlik ve tasarım Durumuna göre lamel, motor konumlandırması ve kapaklar belirlenmektedir.Herhangi bir RAL rengi tüm kepenk sistemine uygulanabilir.İsteğe bağlı olarak standart olarak T-80 veya T-120 lamelden üretilebilmektedir.İhtiyaç halinde emniyet fotoseli, uzaktan kumanda, enerji kaybında zincir ile kontrol sağlanabilmektedir.Güvenli ve şık bir tasarıma sahiptir.

 4. 4
  Teknik Özellikler

  T80 Lamel0.80 mm Et Kalınlığı,Darbelere ve Paslanmaya karşı etkin mukavemet,Dış cepheye uygun alternatif renk seçenekleri,Estetik bombeli görünüm,Pencereli yapısı sayesinde transparanlık özelliği.T120 Lamel0.90 mm Et Kalınlığı,Darbelere ve Paslanmaya karşı etkin mukavemet,Dış cepheye uygun alternatif renk seçenekleri,Estetik bombeli görünüm,Pencereli yapısı sayesinde transparanlık özelliği.

 5. 5
  Seçenekler ve Varyasyon

  ElektrikAnahtarUzaktan KumandaEmniyet FotoseliRedüktör Motor KoluManuelYay ve Kilitleme işlemiEl zinciriBoyaTüm profiller istenilen RAL renklerine boyanabilmektedir.Sertifikalar…..

 6. 6
  Video
 7. 7
  Broşür

   Kataloğumuza buradan indirebilirsiniz.

HASSAS ÖLÇÜM MÜ?

En doğru teklifi almak için ölçüm rehberimizi kullanın.

Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart