Şeffaf Kepenk

Crystal Wiev

Üstün Alman Kalitesine Sahip Crystal Wiev Ürünümüz ile Mekanlarınıza Değer ve Şeffaflık Katın!Malzeme,Polikarbonat PCAynı Ölçüdeki cama göre 250 kat daha sağlamdırAra Bağlantı elemanları; AlüminyumMaksimim Ölçüler; 400 cm x 500 cmÜrün Ağırlığı; 7 kg / m2UV Işınlarına karşı dayanıklı Polikarbonat malzemeIşık geçirgenlik indeksi %90+-%1

Şeffaf kepenklerin malzemesi olan polikarbonat; termoplastiklerin özel bir grubudur. Polikarbonattan yapılan ürünler oldukça güçlü ve aşınmalara karşı dayanıklıdır ve özellikle kepenk sistemleri için çok uygundur.Polikarbonat şeffaf kepenkler; cam gibi transparandır fakat camın aksine çok güçlüdür ve ayrıca kırılgan değildir.Şeffaf kepenklerimiz;Giyim mağazaları, alışveriş merkezleri kuyum ve market gibi değerli ürünlerini korurken aynı zamanda modern ve estetik görünümüyle ürününü sergilemek isteyen bir çok sektör tarafından tercih edilmektedir.Dizaynı ve materyali kepenklerimizin oldukça güçlü ve dayanıklı olmasını sağlar. Ürünümüz üstün güvenliği, aşınmazlığı ve dayanıklılığı sağlarken aynı zamanda işyerinizin prestijini arttıracak şeffaflığı ve estetiği beraberinde sunmaktadır.

Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart