Otomatik Fotoselli Kapılar

Otomatik Fotoselli Kapılar

Otomatik kayar kapılar, iç tasarımın modern gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış çözümlerdir. Ticari alanların ve çalışma ortamlarını görümünü akıllıca geliştirirler. Ofis binaları, alışveriş merkezleri, apartmanlar, oteller, restoranlar, konferans salonları ve diğerleri için idealdir.

Pandora, yaya kapılarını ihtiyaca göre tek kanatlı, çift kanatlı, teleskopik kavisli ve döner olarak müşterilerine sunmaktadır.

 • Otomatik kapılarda “Tek kanatlı, çift kanatlı, teleskopik kavisli ve döner kapılar” eksiksiz otomasyon sistemleri mevcuttur.
 • Maksimum açıklık 3000 mm’ye kadar kullanılabilir. Kanat ağırlıkları 75 kg’dan 150 kg’a kadar olmaktadır.
 • Akıllı mikroişlemci tabanlı kontrol ünitesi manuel/otomatik/tek yön/çift yön/kısmi açılış/kış modu gibi geniş bir fonksiyon yelpazesi sunar.
 • Sentetik Kord’lu dişli kayış vasıtasıyla çekiş, sessiz çalışma sağlar.
 • Geniş kızılötesi ve mikrodalga sensörleri ve dirsek buton, REID kontrol kartları, şifreli geçiş ve el sensörleri gibi aksesuarlar kullanılabilir.
 • Harici olarak antipanic kanatlar, batarya, elektromekanik kilit güvenlik için fotoseller kullanılır.
Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart