Döner Otomatik Kapılar

Döner Otomatik Kapılar

Enerji tasarrufunda akıllı seçim…

Kapının çapına ve yüksekliğine göre değişken mekanizma kullanılan döner otomatik kapılar, yerleşik güvenlik tertibatlı, tam otomatiktir ve mekanizma radarlarla harekete geçirilir.

 • Turnike isteğe bağlı olarak 3 kanatlı veya 4 kanatlıdır ve alüminyum profillerle çerçevelenmiş 8 mm kalınlığında şeffaf lamine cam kanattan oluşur. Kanatlardan iki tanesinde içeriden kilitlenebilecek şekilde konumlandırılmış özel manuel kilit vardır. Tüm kanatların alt-üst ve yanlarında kullanılan özel fırçalar ile tam izolasyon sağlanmaktadır.
 • Her kanatta yatay paslanmaz çelik kapı kolları bulunur.
 • Yan duvarlar alüminyum profillerle çerçevelenmiş 10 mm kalınlığında şeffaf lamine camlardan oluşur.
 • Kanopi çelik konstrüksiyondan imal edilmiştir ve standart kapı ile aynı renkli alüminyum levhalarla kaplanmıştır. Gerektiğinde motorun bakımının yapılabilmesi için kullanılmak üzere açılabilir kapağı vardır. Kanopi çatısı, isteğe bağlı, su geçirmez olarak üretilebilir.
 • Kapı çapına göre tavanda spot lambaları bulunmaktadır.
 • Kullanılan alüminyum profiller şık bir tasarıma ve güçlü bir dayanıma sahiptir.

Çapı 4500 mm’den büyük kapılarda ortada vitrin bulunmaktadır.
Kullanılacak alüminyum profiller, isteğe uygun renkte elektrostatik toz boya ile boyanabilmekte ya da eloksal işlemine tabi tutulmaktadır. Eğer istenirse paslanmaz çelikle kaplanabilir.
Görsel bütünlüğü sağlamak için, renkli cam kullanılabilir

Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart