Hermetik Kapılar

Visio Yanakayar Hermetik Kapılar

Steril alanlar için, maksimum sızdırmazlık…

Sağa veya sola açılan ve kapandıktan sonra da pres yaparak sızdırmazlık sağlayan hermetik kapılar, hijyenik bir mekân ve etkili bir izolasyon gereken yerlerde kullanılır. Kayar kapıların hızlı açılma, kolay ve akıcı giriş, iyi koruma gibi tüm avantajlarının yanı sıra en önemli özelliklerinden biri de özel iklimlendirme yapılmış odalardaki koşulların korunmasıdır.

 • Tek kanatlı ve çift kanatlı yana kayar olarak üretilebilir.
 • X-Ray odalarında kanat içine 2 mm kalınlığında kurşun levha konulmaktadır ve uygulanacak pencere X-Ray geçirmez özellikte üretilmektedir.
 • Tam hermetik kapıların kanat içlerinde yüksek izolasyon malzemesi (PIR) bulunmaktadır.
 • Kanat üzerinde, mekanizma tarafında dikey paslanmaz çelik kol, diğer tarafta yine paslanmaz çelik gömme tip kol vardır.

Yarı hermetik kapılarda ise kanatlar, dolu MDF laminat panellidir ve panel üzerinde 400×400 mm boyutlarında çift camlı gözetleme penceresi vardır.
Tam hermetik ve yarı hermetik tipte kanatları vardır. Tam hermetik kanat 50 mm kalınlığında, yarı hermetik kanat 30 mm kalınlığındadır.
Kanat yüzeyi 1,5 mm paslanmaz çelik olabileceği gibi standart renklerde veya özel renklerde kompakt lamine panel de kullanılabilir.

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Sepet