MANUSA Activa Serisi

10 cm’nin içinde gizli zarafet ve teknoloji…

Activa Yana Kayar Otomatik Kapı, ters yönde kayan 2 adet kanattan ya da tek yönde kayan 1 adet kanattan oluşur ve 10 cm yüksekliğindeki Activa operatörüyle çalışır. Kullanıcının maksimum güvenliği düşünülerek dengelenen motor gücü, kapının hızlı açılmasının yanı sıra mükemmel ve yumuşak bir şekilde kapanmasını sağlar.

• Kapıların hareketini sağlayan kayış sistemi tek veya çift motor ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur.
• Kapının tüm fonksiyonları ve ayarları, optima dijital selektör vasıtası ile sağlanmaktadır. Bu selektör arıza durumunda arızanın yerini bildirmektedir.
• Kapının kapanma ve açılma ‘güçleri’ ile ‘hızları’ birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilmektedir. Bu sayede kapı kapanırken herhangi bir engelle karşılaşması durumunda kullanıcıya zarar vermeden otomatik olarak açılabilmektedir.
• Mekanizma içerisinde elektrik kesilmelerinde kapıyı açacak akü sistemi vardır.
• İstenmesi durumunda merkezi bilgisayar sistemine bağlanarak kontrol edilebildiği gibi yangın ihbar sistemi, şifreli geçiş ve kartlı geçiş sistemleri ile de uyumlu çalışabilir.
• UL laboratuvarlarında 2.500.000 açılım “dayanıklılık testleri”ni başarı ile geçmiştir.
• Motorların garantisi 10 yıldır.

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Pandora Yapı Engineering was established in January 2005 in order to serve Antalya and surrounding provinces in the sales of Building Products and Automatic Door Systems.

  Our company has closed a big gap in the region by doing production, sales, installation, and after-sales service.

  With the experience, it gained in Antalya and its neighboring provinces, it opened its first branch in August 2008 with the aim of spreading the same service concept in Bursa and neighboring cities which are some of the most important industrial cities of our country.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Sepet