Radec Fotoselli Kapılar

RADEC OTOMATİK KAPI

Pandora Yapı Güvencesiyle

 • 3 tekerlek yapısı kapının daha dengeli çalışmasını sağlar.
 • Kapının çalışması esnasında sıkışma engelleyici fonksiyon mevcuttur ve güç ayarlaması yapılabilir.
 • Rayda kullanılan plastik, mekanizmanın daha sessiz çalışmasını sağlar.
 • 100 mm ray ve kapak ölçüsü ile ince ve estetik bir görünüm sağlar.
 • Kapının tüm parametreleri kontrol ünitesinden birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilir.
 • 100W fırçasız DC motor sistemin daha güçlü çalışmasını sağlar.
 • Teknik veriler LCD ekran sayesinde kolayca ayarlanabilir.
 • Konrol ünitesinde elektronik kilit, akü, fonksiyon seçici, radar, emniyet fotoseli, uzaktan kumanda, ağ bağlantısı vb. donanımlar için bağlantı uçları kontrol ünitesinde mevcuttur.

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Pandora Yapı Engineering was established in January 2005 in order to serve Antalya and surrounding provinces in the sales of Building Products and Automatic Door Systems.

  Our company has closed a big gap in the region by doing production, sales, installation, and after-sales service.

  With the experience, it gained in Antalya and its neighboring provinces, it opened its first branch in August 2008 with the aim of spreading the same service concept in Bursa and neighboring cities which are some of the most important industrial cities of our country.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Sepet