4 Kanatlı Teleskopik Kapılar

4 Kanatlı Teleskopik Otomatik Kapı

Geniş boşluklar için çok yönlü hareketler…

2 hareketli kanat veya 4 hareketli kanattan oluşan teleskopik otomatik kapılar, yer darlığının olduğu veya geniş açılıma gereksinim duyulduğu mekânlarda kullanılır. İhtiyaç duyulduğunda tüm hareketli kanatların tam açılması sağlanabilir. Teleskopik kapılarda ayarlanabilir açılım aralığı sayesinde, giriş trafik sıklığına göre veya iklimlendirmeden tasarruf amaçlı olarak istenen aralık seçilebilmektedir.

 • Koridor ve ofis bölmeleri için idealdir.
 •  Kapıların hareketini sağlayan kayış sistemi, çift motor ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur.
 •  Motorlar, kontrol ünitesi ve kayış sistemi bütünleşiktir ve montajı için ayrı bir işçilik gerektirmez.
 •  2 kanatlı teleskopik kapı, aynı yöne kayan 2 adet kanattan oluşur. Birinci kanat, ikinci kanadın iki katı bir hızla hareket eder ve ikisi eş zamanlı olarak kayma alanının sonuna ulaşır.
 •  4 kanatlı teleskopik kapı, ters yöne kayan 2’şer adet kanatla toplamda 4 kanattan oluşur.
 •  Mekanizma içerisinde, elektrik kesilmelerinde kapıyı açacak akü sistemi vardır.
 •  Motorların garantisi 5 yıldır.
Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart