MANUSA Visio Serisi

2 m/sn açılım hızı ile güç ve performans…

Visio Yana Kayar Otomatik Kapı, ters yönde kayan 2 adet kanattan veya tek yöne kayan 1 adet kanattan oluşur ve 18 cm yüksekliğindeki Visio operatörüyle çalışır. Özellikle yüksek ve geniş açıklıkların istendiği otomatik kapı çözümlerinde idealdir.

 • Kullanılan alüminyum profiller minimum 2.5 mm kalınlığındadır.
 • Profiller isteğe uygun renkte elektrostatik toz boya ile boyanabilmekte ya da eloksal işlemine tabi tutulmaktadır. Eğer istenirse paslanmaz çelikle kaplanabilir.
 • Çarpma sonucu hareketli kanatların raydan çıkmasını önleyecek bir sisteme sahiptir.Tüm kanatlarda kanat başına 6 adet tekerlek sistemi vardır.
 • Kasa profili, 5 mm kalınlığında alüminyum profilden oluşturulmuş, güçlü yapıda ve tekerleklerin hareket ettiği profil kasadan bağımsız olarak değiştirilebilir niteliktedir.
 • Kapak profilleri, servis anında mekanizmaya herhangi bir el aleti kullanmadan, aşağıya açılabilecek menteşeli bir sistemdir.
 • isteğe bağlı olarak komple cam, farklı profil seçenekli veya panik açılımlı kanatlar kullanılabilir.
 • Panikaçılımlı kapılar, acil durumlarda, insanların hızlı ve güvenli bir şekilde binayı boşaltmaları için önerilir. Tüm kanatların itilmesi suretiyle çıkış yönünde açılabilmekte ve kapının toplam genişliği ölçüsünde çıkış alanı sunabilmektedir.
Switch The Language

  Pandora Yapı Mühendislik 2005 yılı Ocak ayında  Yapı Elemanları ve Otomatik Kapı Sistemleri satışında Antalya ve çevre illerine hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
  Şirketimiz konusunda bir ilke imza atarak ürün satışı , montajı ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü bünyesine alarak bölgesindeki çok büyük bir açığı kapamıştır.
  Antalya ve çevre illerinde edindiğimiz tecrübe ile ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa ve çevre illerinde aynı hizmet anlayışını yaygınlaştırmak amacı ile 2008 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açmıştır.
  Firmamızın satış listesinde dünyanın önde gelen markaları oluşturmakta, şirketimiz bu ürünlerin bir kısmının bölge satıcısı ve bir kısmının ithalatçısı konumundadır.

  Yeşil Antalya Sanayi Sit. 3189/10 Sokak No:28 ANTALYA
  +90 242 221 31 00
  +90 242 221 38 30
  Cart